Marketing

Këngëtarja e njohur amerikane pak ditë më parë bëri të ditur se është në pritje të fëmijës së parë, me të dashurin e saj, reperin A$AP Rocky.

Lajmi bëri bujë në gjithë botën, derisa shumë kolegë të saj ia kanë uruar shtatzëninë, duke i dëshiruar një fëmijë të shëndoshë.

Ndërkohë, këngëtarja me prejardhje nga Barbadosi në vazhdmiësi po shpërndan foto, ku shihet barku i saj, i cili duket sikur është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Rihanna, 33 vjeçe dhe A$AP Rocky, gjithashtu 33 vjeç, u shfaqën në publik me lidhjen e tyre romantike në maj të vitit 2021. /albora.ch/

Marketing