Rërperi i njohur nga Kosova, Gent  por, që jeton dhe vepron më karriër në Gjermani ka ardhur në Kosovë për xhirime të projektit të radhës.

Marketing

Ai këndon në gjuhën Gjermane, por që në secilin projekt të tij mund të gjeni ndonjë pjesë të kënduar në gjuhën shqipe.

Gent e promovon Kosovën e Shqipërin gjatë gjithë kohës, shkruan albora.ch.

Ai në llogarinë e tij në Instagram ka treguar datën e publikimit të këtij projekti.

Ky projekt do të jetë pjesë e albumit që ai do të lansoi së shpejti./albora.ch/

Marketing