“DOPPEL C” është projekti i fundit i realizuar nga reperi kosovar Leotrim Zekaj, i cili jeton në Gjermani.

I njohur me emrin artistik, Trim, kosovari nga Istogu po bën hapa të mëdhenj në karrierë në botën e muzikës.

Marketing

Kënga është  duet me një reper të njohur në Gjermani dhe po pëlqehet mjaft shumë.

Trimi së shpejti do të lansojë edhe një duet “BIG” me një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare e ndërkombëtare./albora.ch/

Marketing