Java që sapo ka nisur është e mbushur me fillime të reja, përmirësime në jetën e përditshme, por edhe në mënyrën se si mendojmë. Këtë javë tre shenja të Horoskopit do të nxjerrin disa mësime, por do t’i japin fund edhe situatave që i kanë mbajtur të lidhur me të shkuarën.

Marketing

Gaforrja

Ju e dini mirë këtë rrugë. Jemi në mes të shtatorit dhe kjo zakonisht do të thotë që ndiheni të gatshëm për të bërë gjëra të mëdha në vjeshtë. Ju ndjeni energjinë tuaj në rritje, dëshironi të jeni krijues dhe e dini saktësisht se çfarë të bëni për këtë.

Kjo javë do të jetë plot frymëzim për ju. Pengesat vështirë se ju ndalojnë, ndërsa ata rreth jush e njohin vlerën tuaj dhe ju mbështesin. Njerëzit besojnë tek ju dhe ju ndiheni mirë me marrëdhëniet tuaja. Përdoreni këtë ndjenjë në avantazhin tuaj.

Virgjëresha
Jeni në rrugën drejt suksesit absolut, Virgjëreshë. Ju mendoni se gjithçka është e mundur dhe kjo javë është këtu për ta vërtetuar atë. Ju nuk dëshironi të ndjeni keqardhje për veten tuaj ose ta nënvlerësoni atë. Tani është koha për t’i dhënë vetes nxitjen emocionale që ka nevojë.

Nuk ka kthim prapa dhe nuk do ta lini veten të bini përsëri. Ju besoni në veten tuaj dhe kjo ndjenjë e mrekullueshme ngre psikologjinë tuaj lart. Shijoni fuqinë e të qenit vetvetja.

Akrepi
Ju pëlqen të keni gjithçka nën kontroll dhe askush nuk e kundërshton këtë. Kjo javë po ecën sipas rregullave tuaja. Nëse dëshironi që gjithçka të ecë mirë, tani është shansi juaj për ta bërë këtë – gjithshtu edhe në jetën tuaj të dashurisë.

Do të zbuloni se mes jush dhe partnerit gjërat funksionojnë shumë mirë dhe komunikimi është diçka që ju e bëni në mënyrë perfekte. Sidomos nga fundi i javës do të mund të ndjeni një valë dashurie që ju përshkon, sidomos pas një projekti që do të ndërmerrni së bashku.

Jeni aq të pajtueshëm me partnerin saqë këtë javë do të mendoni se jeni në parajsë. /abcnews.al

Marketing