Kasami rikthehet te Olimpiakos.
Pajtim Kasami ka gjetur një klub të ri. 30-vjeçari rikthehet te Olimpiacos Piraeus. Kështu kanë shkruar mediat zvicerane, përcjell Albora.ch

Zvicerani tashmë ka luajtur për grekët midis 2014 dhe 2017.

Marketing

Së fundmi, mesfushori ishte pa klub pasi kontrata e tij me FC Basel skadoi në verë.

Marketing