Festivali muzikor “Sunny Hill” ka publikuar edhe një emër tjetër që do të përformojë në këtë festival i cili do të mbahet në Tiranë.

Marketing

Art Lokaj është artisti i radhës që është konfirmuar për të kënduar përgjatë tre netëve të festivalit.

Sunny Hill do të mbahet më 26, 27 dhe 28 gusht të këtij viti në Tiranë.

May be an image of 1 person, sunglasses and text that says 'SUNNY HILL FESTIVAL 26 2627 27 28 AUGUST 2022 TIRANA, ALBANIA ਸo ARTLOKAJ ART'

Marketing