Modelja ruse, Irina Shayk ka postuar një simbol të paqes në llogarinë në Instagram, duke kundërshtuar luftën dhe duke u bërë thirrje ndjekësve që të dhurojnë për organizatat ndërkombëtare dhe Kryqin e Kuq të Ukrainës. 

Marketing

Supermodelja në Instastory hodhi disa foto të fëmijëve nga strehimoret, të cilat i shoqëron me pyetje: “Si mund të flemë, të punojmë dhe të punojmë kur kjo ndodh pranë nesh?”/albora,ch/

Marketing