Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës përmes një postimi në Facebook ka njoftuar të gjithë bashkëatdhetarët për masat e reja në Kosovë.

Marketing

Nga këto masa bëhet e ditur se të gjithë ata që duan të hyjnë në Kosovë, tani u nevojiten vetëm 2 doza të vaksinave, ose një dozë e vaksinës së bashku me një test negative PCR./albora.ch/

Marketing