Kryeministrja e Finlandës, Sanna Marin, ka vizituar qytetin e Irpinit në Ukrainë

Marketing

Disa fotografi në Twitter shfaqin kryeministren finlandeze të veshur me antiplumb dhe e shoqëruar nga pjesëtarë të ushtrisë ukrainase.

Gazetari ukrainas ka publikuar një foto të Marin në Irpin.

Ushtria ruse është tërhequr nga qyteti i Irpinit të cilin e kanë lënë të shkatërruar nga bombardimet.

Marketing