Kim Kardashian u pa e veshur me fustanin e saj monokromatik, teksa largohej nga The Ritz-Carlton në Midtown Manhattan pranë Central Park të mërkurën.

Marketing

42-vjeçarja tregoi figurën e saj trupore e veshur me një fustan gri i cili theksonte linjat e saj, i cili kishte një shirit te ijët.

Ajo gjithashtu kishte veshur një palë çizme dhe dorezat e zgjedhura nga stilistja Danielle Levi, shkruan DailyMail.

Kim i kishte lidhur flokët e saj të zeza në një topuz të rregullt me gjilpëra që mbulojnë fytyrën dhe çehrja e saj, si gjithmonë, ishte plotësisht e konturuar dhe ajo kishte një makijazh pak më të errët të aplikuar në fytyrë.

Kardashian nuk ka bërë ende një paraqitje publike në xhirimet e sezonit të 12-të të “American Horror Story”, ku iu bashkua së fundmi kastit.

Xhirimet në “American Horror Story” filluan zyrtarisht të hënën me aktoren Cara Delevingne dhe Emma Roberts, e cila ka luajtur në pesë sezone të mëparshme.

Sezoni i 12-të bazohet lirshëm në romanin “Delicate Condition” të Danielle Valentine – shumë i frymëzuar nga Rosemary’s Baby – i cili nuk del në shitje deri më 1 gusht.

Prezantuesja e shfaqjes Halley Feiffer – e cila shkroi çdo episod – është e emocionuar që po punon me socialisten Calabasas, të cilën ajo e quajti ‘ikonë’ më 10 prill.

“Kim është ndër yjet më të mëdhenj dhe më të ndritur të televizionit në botë dhe ne jemi të emocionuar ta mirëpresim atë në familjen AHS”, tha Ryan Murphy për THR në një deklaratë.

Kardashian luajti gjithashtu veten në filmat “Ocean’s Eight” dhe “Alligator Boots”, si dhe episodet e “2 Broke Girls”, “American Dad!”, “30 Rock”, “Last Man Standing” dhe “Brothers”.

Një tjetër arsye pse Kim Kardashian mund të jetë në New York këto ditë është Met Gala e cila do të mbahet të hënën e ardhshme. 

Kim Kardashian (Foto: Gotham/GC Images)
Marketing