Mbrëmë gjatë spektaklit të Big Brother VIP, Iliri u përballë me një zgjedhje të vështirë.

Marketing

Në dhomën e surprizave ai ka hapur kutinë e pandorës, ku në zarfin e bardhë, pati mundësinë të drekojë me mikun e tij Sabianin.

Ndërsa në zarfin e zi, detyra e tij ishte që të qojë në nominim tre banorë, me mundësi të fus edhe veten e tij aty.

Ai zgjodhi të dërgojë veten në nominim bashkë me dy banorët e rinjë Arbrin dhe Eltonin./albora.ch/

Marketing