Aktivistja Zana Avdiu po vazhdon të merr kërcënime pas deklaratave të saj kundër Granit Xhakës.

Marketing

Siç mëson Albora.ch, Avdiu është kërcënuar nga Rexhep Xhemaili nga Bujanoci.

Rasti është lajmëruar edhe në Polici këtë e ka bërë të ditur avokati Arianit Koci.

Po ashtu, Koci ka thënë se  Çdo kërcënim do t’a raportoj në Polici.     

Postimi i plotë:

Për mos me e shqetësu një pjesë të opinionit publik, videon ku kërcënohet seriozisht dhe publikisht Zana, e hoqa.

Policia e ka videon.

E ju kërcënues aktual e potencial, besoj që e keni kuptuar që nuk frikësohem.

Çdo kërcënim do t’a raportoj!          

Marketing