Diplomati ukrainas dhe ish-ambasadori i Ukrainës në Austri, Olexander Scherba, ka shpërndarë disa fotografi ku shihen tanket ruse të shkatërruara dhe një ushtar i vrarë pranë saj.

Marketing

Ai ka shkruar se tanket ruse digjen shumë mire. /albora.ch/

Marketing