Një aksident tragjik ka ndodhur në Greqi, ku ka humbur jetën një 27-vjeçare, e cila punonte si edukatore.

Marketing

Siç raportojnë mediat greke, e reja po kthehej nga festa e beqarisë të enjten e kaluar, para dasmës që ishte caktuar më 27 gusht, pra të shtunën.

Një motor që drejtohej nga një shtetas shqiptar 20 vjeç e ka tërhequr zvarrë dhee ka lënë atë në mes të rrugës, përballë Theageneio. 20-vjeçari u arrestua pak më vonë.

Vajza u trajtua në spitalin e qytetit dhe i është nënshtruar edhe operacionit.

Fatkeqësisht, 27-vjeçarja nuk mundi të mbijetonte dhe humbi jetën si pasojë e plagëve të marra.

Marketing