Një grua në Ottaëa është parë teksa bënte “selfie” ndërsa qëndronte në veturën e cila po fundosej në lumin Rideau.

Marketing

Njerëzit përreth bënë fotografi të asaj që po ndodhte aty dhe postuan në internet gjë që shkaktoi debat. Një foto e saj duke bërë “selfie” kishte mbishkrimin: “Ajo kapi momentin me një selfie ndërsa njerëzit nxituar dhe u shqetësuan që ta ndihmonin atë”.

Ndërsa, disa e kritikuar se gruaja ishte e fiksuar me telefonin dhe fotografitë, të tjerë thanë se ajo u shfaq e qetë dhe pa panik, shkruan CNN.

Gjithësesi ajo u shpëtua me një kaike duke hipur në te dhe më pas u tërhoq./albora.ch/

Marketing