Pas Danimarkës dhe Norvegjisë edhe Suedia do të heq të gjitha kufizimet kundër koronavirusit më 9 shkurt.

Marketing

Ky vendim do të merret nesër, në një konferencë për media, raporton expressen.

Përhapja e infeksionit është ende e lartë në Suedi, mirëpo, vendimi është bazuar në faktin se gjendja në shëndetësi konsiderohet e qëndrueshme. /albora.ch/

Marketing