Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa pas përfundimit të turneut “Future Nostalgia” ka qëndruar larg vëmendjes së publikut.

Marketing

27-vjeçarja ka kaluar kohën duke u relakusuar në Xhamajka dhe disa imazhe i ka ndarë me fansat në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundmi, Dua ka postuar një disa fotografi duke dokumentuar pushimet e saj teksa nuk la anash të vë në pah linjat joshëse të trupit.

Në disa prej tyre, ylli shihet në bikini shumëngjyrësh që ia theksonte format ndërsa duke e mahnitshme.

Ndërsa, në disa të tjera autorja e “New Rules” shihet duke u zhytur në ujë dhe teksa shijonte jetën e natës.

Në shkrimi që bashkëngjiti sipër imazheve, Dua tha se ndihej e qetë dhe pa stres teksa zbuloi se atje ka qëndruar për disa javë.

Kujtojmë që së fundmi, këngëtarja ishte e pranishme në shfaqjen e modës së “Versace” përkrah yjeve SI Miley Cyrus dhe Paris Hilton.

Marketing