Ylli i muzikës pop, Dua Lipa solli poza super të nxehta gjatë pushimeve me familjen e saj në St. Barts.

Marketing

Këngëtarja ka vendosur që t’i shijojë pushimet e saj single dhe jo më në krah të të dashurit të saj, Anwar Hadid.

Ajo është parë në një fotosesion tepër provokative, derisa ka bërë poza seksi në rërën e St. Barts.

Ky pushim në fillim vitin 2022 vjen pas atij të mëhershmit që kishte bërë me disa shoqe të saj në Soho.

Ndryshe, për yllin e muzikës pop Dua Lipa, viti që lëm pas ishte mjaftë i suksesshëm. Një çmim Grammy dhe dy çmime të tjera Brit Awards ishin disa nga sukseset e saj gjatë 2021. Ajo kryesoi edhe në toplista me hitet e saj po thuajse tërë vitin. /albora.ch/

Marketing