Filmi “Don’t Look Up” zyrtarisht ka thyer rekordin me shikueshmërinë më të lartë për një film në javë në historinë e Netflixit.

Marketing

Madje prej datës 27 dhjetorit deri më 2 janar ka marrë 152.29 milionë orë shikueshmëri në botë, ka konfirmuar platforma për Deadline.

Të dhënat e lëshuara nga Netflixi treguan se është në treshen e parë më të shikuar, pas “Bird Box” dhe “Red Notice”.

Ndërkaq, filmi “Lulli” është më i shikuari në javë sa i përket filmave që nuk janë në gjuhën angleze./albora.ch/

Marketing