Artistja shqiptare, Bebe Rexha çdo ditë e promovon prejardhjen e saj.

Marketing

Kësaj radhe ajo ndanë me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi ku shkruan “Vetëm në rast se lista ime e luajtjes përzihet në valle”.

Dashuria për vendin tek Bebe është e madhe dhe shpesh ajo mundohet ta shfaqë atë në forma të ndryshme duke i’u treguar të gjithëve që është shqiptarë./albora.ch/

Marketing