Bora e madhe në Turqi ua ka vështirësuar lëvizjen qytetarëve dhe automjeteve.

Marketing

Kjo u bë e ditur edhe nëpërmjet një momenti qesharak, ku një autobus i bllokuar nga bora, nuk ia dilte të lëvizte.

Udhëtarët, siç shkruajnë mediat turke, dolën ta shtynin automjetin, derisa një person, me derw tw hapur, e shtynte nga brenda. Videoja është bërë virale në mediat online./albora.ch/

Marketing