Marketing

Mediat serbe kanë njoftuar se një person shtetas i Shqipërisë 22 vjeçar, është arrestuar sot pasi në automjetin që ai drejtonte është gjetur një sasi e narkotikëve – marihuanë caktuar mbajtja në polici raporton B92, përcjellë albora.ch

Të dyshimtit i është caktuara masa e ndalimit në 48-orë dhe përveç fletëparaqitjes penale do të ndiqet edhe nga prokuroria.

Marketing