“TC Candler” ka publikuar listën e fytyrave më tërheqëse të vitit që lamë pas.

Kjo listë përfshin shumë figura të njohura, por edhe të viteve të mëparshme të cilat rrëmbyen renditje të reja.

1.Në krye të listës është ylli korean i popit Lisa Manobal.

Marketing

2.Emilie Nereng është një blogere dhe muzikante norvegjez.

3. Halima Aden, modele somaliano-amerikane.

4. Ivana Alawi është një aktore, modele filipinase.

5.Momoland’s Nancy është një këngëtare, aktore dhe prezantuese koreano-amerikane.

Marketing