Një 40 vjeçar nga Shkupi me iniciale J.M. dyshohet se gjatë ditës së sotme ka vrarë nënën e tij 60 vjeçare dhe gjyshen 80 vjeçare.

Marketing

“Sot rreth orës 14:40 policia nga stacioni policor i Karposhit ka arrestuar M.J. nga Shkupi për shkak të dyshimit se rreth orës 14:20 i njëjti në banesën në rrugën “Ruzveltova” ka sulmuar me sende të mprehta nënën dhe gjyshen e tij të moshës 60 dhe 80 vjeç, të cilat kanë ndërruar jetë nga plagët e marra” thonë nga MPB.

Marketing