Marketing

Forcat e Armatosura të Ukrainës kanë publikuar të dhënat e tyre të fundit për humbjet që ia kanë shkaktuar ushtrisë ruse për 10 ditë luftë.

Nga këto të dhënat thuhet se deri më tani janë vrarë mbi 10 mijë ushtarë rusë, janë rrëzuar 39 aeroplanë luftarakë dhe 40 helikopterë si dhe janë shkatërruar 269 tanke./albora.ch/ 

Lexo edhe:

Marketing