Një i ri nga Korça ka humbur jetën aksidentalisht në Imathi në rrugën mes Meliki–Vergina në Greqi.

Sipas mediave greke të plagosur kanë mbetur 2 shokët e tij që ishin me të në veturë,  derisa shkak i aksidentit dyshohet se ka qenë dalja nga rruga e mjetit, duke bërë që vetura të përfundonte në një fushë, shkruan abcnews.al, përcjell albora.ch.

Tutje thuhet se në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Marketing

Siç shihet nga pamjet, vetura është shkatërruar plotësisht./albora.ch/

Marketing