ITALI  –  Disa netë më parë karabinierët e Nor të Città della Pieve, duke kaluar përgjatë rrugëve të Tuoro sul Trasimeno, kaluan një makinë të dyshimtë dhe ndaluan dhe e kontrolluan.

Marketing

Në timon ishte një 40-vjeçar nga Shqipëria.

Nga hetimet rezultoi se ndaj tij ishte në lëshuar një urdhër-arresti europian, pasi në Gjermani ishte dënuar me 15 vite burg për trafik droge.

Pas përfundimit të formaliteteve, burri u transferua në burgun e Perugia-Capanne. /abcnews.al/

Marketing