Emocione, lot gëzimi dhe duke kënduar këngë patriotike përcjell mërgimtari gjatë rrugës duke ardhur në Kosovë. 

Marketing

I riu Arbias Paçarizi ka postuar një video së bashku me vëllain e tij Gentritin në rrjetin social Tik Tok, duke marrë kështu mijëra klikime dhe qindra komente, shkruan albora.ch.

Marketing