Stilistja shqiptare Nensi Dojaka ka fituar çmimin LVHM cdhe atë të Fondacionit të Këshillit Britanik të Modës për talentet në zhvillim.

Marketing

Koleksioni i saj Vjeshtë-Dimër 2020, tërhoqi vëmendje në Javën e Modës në Londër. Kjo ngjarje ishte ndër më të priturat e javës dhe CNN shkroi se numri i lartë i njerëzve e provoi diçka të tillë.

Dojaka ka veshur emra të njohur si Bella Hadid, Zendaya apo Dua Lipa. Veshjet e saj janë të kuruara deri në detaje.

Unikale në formën e saj, Nensi Dojaka është një talent i cili nuk ndalon së surprizuari me qepjet e saj seksi dhe të mprehta, siç shkroi dhe CNN./albora.ch/

Marketing