Gruaja e Granit Xhakës, Leonita ka shpjeguar problemet me gjumin të bashkëshortit të saj kur ekipi i Arsenalit humbet.

Marketing

“Kur humbën ndeshjen dhe ai vjen në shtëpi, sikur është shumë i mërzitur. Kur njerëzit thonë se nuk jep gjithçka, ai nuk mund të flejë gjithë natën kur humbasin”.

Xhaka ka luajtur 38 ndeshje për Arsenalin këtë sezon në të gjitha garat. Ai ka realizuar këtë sezon 6 gola dhe 5 asistime.

Megjithatë, mesfushori zviceran ka shijuar shtatë herë humbjen me Topçinjtë. 

Burimi: Prime Video via AFC Stuff

Marketing