Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së diel në Markdorf të Gjermanisë.

Marketing

Policia në Gjermani ka konfirmuar se 48 vjeçari ka nënshtetësi shqiptare.

Vrasja ka ndodhur të shtunën rreth orës 13:00 në rrugën kryesore. Sipas informacioneve akti ka ndodhur në një treg pazari.

Pas aktit, i dyshuari ka hipur në një taksi dhe është larguar.

Marketing