Një person ka reaguar në mënyrë absurde ndaj një infermiere, e cila i kërkoi personit në fjalë vënien e maskës siç duhet.

Marketing

Burri e tërhoqi nga flokët, e rrahu disa here derisa ndodheshin në S11 midis Aarau dhe Wila ZH, raporton 20min, përcjellë albora.ch.

Gruaja paraqiti një ankesë, ku policia nisi një hetim, dhe sulmi po konsiderohet si një “rast ekstrem i izoluar”./albora.ch/

Marketing