Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë çifti më i përfolur në botë.

Marketing

Në një nga promovimet e serialit, Gio tregon se “nga të mos kisha gjithçka” Ai kujdeset të mos harrojë familjen tuaj dhe “Nga erdhi ai”. Por duket se xhaxhai, Jesus Hernandez , nuk është dakord.

Sipas gazetës sun Hernandez, i cili do të kujdeset për një të dashurën Cristiano Ronaldo. Kur babai i saj u arrestua për kontrabandë droge, ai tha se mbesa e tij ishte aq mosmirënjohëse sa ajo la një paralajmërim për yllin portugez.

Georgina Rodriguez

 Ajo na bëri të ndihemi të turpëruar nga vetja sepse menduam se ajo ishte më e mirë se ne, vetëm sepse nuk jetojmë me të njëjtin luks që jetoni ju.” tha ai. “Nuk të kam kërkuar kurrë asgjë. Ai ka telefonuar vetëm një ose dy herë që kur dihej se ishte në lidhje me Ronaldon”. , ai shtoi.

Por nuk është vetëm Jezusi që kritikon Geon. Gjithashtu “gjysmë motra e Georgina”, Patricia Rodriguez Ai tha për gazetën angleze: “Në ditëlindjen e djalit tim e pyeta nëse mund t’i kërkoja Cristiano të firmoste një këmishë për djalin tim dhe ajo tha jo – nuk do ta shqetësonte sepse ai ishte ne pushime.”

Jezusi nuk e fal mbesën e tij Hernandez që nuk i tha atij vdekjen e babait të saj. Në një intervistë për një kanal televiziv spanjoll, xhaxhai i Georgina zbuloi se ai i kishte shkruar Cristiano Ronaldos në Facebook: “Ti ke pranë vetes gruan më demonike. Nëse doni të dini pse, unë do t’ju them”

Marketing