Marketing

Reperi Mozzik po xhiron një videoklip. Mes Lamborghini dhe Mercedes, i veshur pothuajse tërësisht në rozë, ish-reperi skandaloz Mozzik së bashku me reperen Loredana janë duke xhiruar një klip.

Telezueri.ch raporton se Mozzik bëri rep në ‘ajër’ pasditen e së dielës në Oberen Letten në Cyrih. Në këto pamje Mozzik në një nga skenat e klipit shihet i maskuar teksa performon në ambient të jashtëm. /albora.ch/

Marketing