Artisti i njohur İbrahim Tatlıses, i cili pati një aksident trafiku në Bodrum më 26 gusht dhe u ngjit në skenë me karrocë në të njëjtën ditë, 13 ditë pas aksidentit shkoi në një tjetër koncerti publik në Manisa.

Marketing

Ai u shfaqë sërish me karrocë dhe u dhuroi fansave të tij një natë të paharrueshme…

Marketing