Dhurata Dora është një këngëtare shumë e dashur për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive duke publikuar këngë që shndërrohen menjëherë në hit.

Marketing

Gjithashtu, ajo është shumë e angazhuar me koncerte.

Së fundmi, në një koncert ajo është përballur me një të papritur. E gjeni dot se cfarë?

Një fanse është ngjitur direkt në skenë dhe ka përqafuar Dhuratën. Këngëtarja menjëherë e ka afruar fansen afër vetes dhe e ka përqafuar.

Sigurimi u përpoq ta ndalojë vajzën por Dhurata nuk i lejon ata që vajza të largohet. Madje, ajo qëndron e përqafuar me Dhuratën disa sekonda.

Më herët, Enca postoi një Insta Story që dukej si një kunj i hapur për kolegët e saj në luftën për klikime.

“Punë punë natë e ditë, që viëesat me i rrit. Paçi fat”- u shpreh ajo.

Shumë fansa aluduan se bëhet fjalë për këngëtaren tjetër Dhurata Dora e cila me këngën e saj më të re arriti 3.5 milionë shikime në një ditë.

Nuk është hera e parë që këngëtarja e njohur shpreh mendimin e saj për këtë temë.

Nga ana tjetër, Dhurata Dora po shijon sukseset e saj, e cila ka marrë shumë klikime në këngët e fundit që ka publikuar për publikun shqiptar!

Marketing