Një ngjarje ka tronditur vendin pasditen e sotme pasi një burrë ka vrarë gruan dhe vallain e tij në fshatin Tervol të Gramshit.

Marketing

Mësohet se autori u ka marrë jetën familjarvëe të tij me armë gjahu dhe është larguar në drejtim të paditur.

Bëhet fjalë për shtetasin Xhevit Sinani, rreth moshës 75, i cili ka vrarë bashkeshorten me iniciale Z.S dhe vëllanë Shaqir Sinani.

Paraprakisht dyshohet se 75 vjeçari i sëmurë dhe vuante nga skleroza.

Policia është nisur drejt vendngjarjes përkapjen e autorin dhe zbardhjen e detajeve që kanë çuar në këtë krim në familje.

Marketing