Policia spanjolle ka arrestuar një 25-vjeçar shqiptar, pasi ishte shpallur në kërkim për tentativë vrasje të një 18-vjeçari po nga Shqipëria.

Marketing

Mediat e huaja raportojnë se shqiptari ka plagosur rëndë me thikë adoleshentin në Itali disa muaj më parë, dhe më pas është arratisur.

Ndërkohë 18-vjeçari ndodhet në spital pas plagëve të rëndë që ka marrë.

Marketing