Një konflikt brenda familjes e shtyu Amaros Dedën të qëllonte veten me armë zjarri në Lezhë.

Marketing

Pas një debati me nënën dhe bashkëshorten e tij, i riu mori armën dhe qëlloi veten në verandën e banesës së tyre.

32 vjeçari u dërgua në spital për të marrë ndihmën mjekësore por nuk arriti të mbijetojë.

Banesa ka qenë e pajisur me kamera sigurie, të cilat do të shikohen nga policia, për të hedhur më shumë dritë mbi ngjarjen./albora.ch/

Marketing