Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe Rita Ora pritet që së shpejti të vijnë në Tiranë.

Marketing

Pas finales së “Conference League”, kryeqyteti do të fillojë përgatitjet për të pritur dy artistet e mëdha të cilat do të mbajnë dy koncerte madhështore.

Koncerti i Ritës do të mbahet në fund të verës ndërsa i Duas në prag të festave të fundvitit

Marketing