Martesa e Rita Orës dhe Taika Waititi-t bëri bujë të madhe në media!

Marketing

Bashkëshorti i saj feston ditëlindjen e tij dhe Rita ka publikuar një story.

Gjithashtu në foto ishte edhe James Cameron.

Ajo, ndau një foto të saj me Taika dhe regjisorin e Avatar, i cili mbushi 68 vjeç në të njëjtën ditë me partnerin e këngëtares. “Djemtë e ditëlindjes @jamescameronofficial @taikawaititi”, shkroi Rita.

Ajo ndau dhe nje tjeter foto.

Marketing