Rihanna dhe A$AP Rocky janë bërë prindër, duke mirëpritur në botë një djalë të porsalindur. Është fëmija i parë së bashku i çiftit.

Marketing

Sipas TMZ, sipërmarrësja e Fenty Beauty solli në jetë fëmijën e saj të parë, një djalë të porsalindur, me të dashurin reper A$AP Rocky më 13 maj në Los Angeles.

Megjithatë, shtatzënia e Rihanna-s u raportua për herë të parë në fund të janarit, pasi u shfaqën imazhe të këngëtares 34-vjeçare, duke shfaqur me krenari barkun e foshnjës së saj ndërsa ishte duke shëtitur me Rockynë Harlem. Rihanna kishte shfaqur barkun e saj teksa kishte veshur një xhaketë të gjatë rozë./albora.ch/

Marketing