Këngëtarja e njohur, Tayna po shijon disa ditë pushimi në Itali. Por, me sa duket ajo atje nuk është vetëm pasi dikush po e shoqëron atë në pushimet e saj.

Marketing

Raportohet se këngëtarja Tayna atje është me futbollistin Giovanni Santoro.

Këngëtarja Tayna është mjaft aktive në skenën muzikore. Ajo vazhdimisht sjell projekte të reja muzikore. I fundit ka qenë ai në bashkëpunim me reperin Mozzik dhe këngëtarin Butrint Imeri.

Kënga titullohet “Pare” dhe deri më tani ka grumbulluar me mijëra klikime.

Marketing