Një grua dhe fëmija i saj gjashtëvjeçar e kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur tek Ura e Goricës në Berat.

Marketing

Vetura me të cilin po udhëtonin tani dy të ndjerët ka devijuar nga rruga dhe ka përfunduar në lumë.

Portali “Jeta Osht Qef” ka siguruar momentin kur ka ndodhur aksidenti, transmeton Klankosova.tv

Në pamjet shihet se para veturës e cila u aksidentua lëviz edhe një veturë tjetër e cila nuk u ndalua në vendin e ngjarjes, e që ka pasur mundësi që mos ta ketë parë momentin e aksidentit.

Marketing