Një aksident i rëndë ka ndodhur në Bolzano, Itali.

Marketing

Një 36 vjeçar shqiptar ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Appiano, Bolzano.

Bëhet fjalë për shtetasin Besmir Sadiku i cili ishte duke drejtuar një mjet tip furgon, teksa u përplas me një kamion.

Në vendngjarje mbërritën menjëherë ekipet e urgjencës që e nxorën me shpejtësi trupin e shqiptarit, ndërkohë që mbërriti dhe helikopteri për ta transportuar në spital, por fatkeqësisht shqiptari, baba i dy fëmijëve nuk mundi t’u shpëtojë dot plagëve të marra.

Marketing