Në Klinë u zhvillua ndeshja e barazhit mes Lirisë dhe Vushtrrisë.

Marketing

Sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi e përcjelli nga Mallorca ndeshjen e ish-klubit të tij, Lirisë.

Ai publikoi një fotografi në profilin e tij në Instagram, duke e përkrahur klubin prizrenas.

Njëjtë bëri më herët edhe Milot Rashica, i cili është në përkrahje të Vushtrrisë.

Marketing