Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se të hënën do të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell.

Marketing

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -3 deri në -1 gradë celsius, derisa ato maksimalet do të sillen ndërmjet 3 dhe 5 gradë.

Siç njoftoi IHMK-ja, nuk parashihen reshje të intensitetit të lartë por vetëm riga dhe fjolla të dobëta bore.

Albora.ch

Marketing