Sonte (e premte) në spektaklin e Big Brother VIP janë diskutuar për dinamika të tjera që kanë ndodhur gjatë ditëve të fundit.

Marketing

Ndërsa, si çdo spektakle tjetër edhe sonte është eliminuar një nga dy banorët që ishin të nominuarit e javës, Egzona Rafuna dhe Dritan Brama.

Banorja që u eliminua përfundimisht nga gara është moderatorja nga Kosova, Egzona Rafuna./albora.ch/

Marketing