Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica feston sot ditëlindjen e 26-të.

Marketing

Me këtë rast bashkëshortja e tij, Belkiz Kera-Rashica ka bërë një dedikim të veçantë për Milotin.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime. Jemi me fat që të kemi në jetën tonë, babai më i mirë ndonjëherë”, ka shkruar Belkiz në Instagram, krahas fotografisë ku shihet me Milotin dhe dy fëmijët e tyre.

Miloti dhe Belkizja janë martuar në vitin 2019 dhe së bashku kanë dy fëmijë. Dashuria e tyre është bekuar me djemë.

Marketing