Prezantuesja e njohur dhe e dashur për publikun, Luana Vjollca, mbrëmë ishte në Prishtinë.

Marketing

Ajo ka prezantuar eventin e “Speex”, ndërsa mori vëmendje me dukjen elegante.

Moderatorja postoi në Instagram fotografi me poza mjaftë provokuese në fustanin e ngushtë që i theksonte linjat trupore.

“Faleminderit që më kishe Prishtinë”, kishe shkruar bukuroshja bionde në mbishkrim ku mori mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Marketing